Kontak z nami. Najwyższa jakość, dobre ceny.

Żeby uzyskać bliższe informacje o przygotowanej przez nas ofercie, nawiąż kontakt - dzwoniąc lub wysyłając maila, sprawnie otrzymasz odpowiedzi na każde pytanie. Nasi pracownicy chętnie udzielą porady, a także udzielą pomocy podczas zakupów. Zachęcamy serdecznie!


Koniecznie sprawdź nasze doświadczenie! Jesteśmy jednym z głównych producentów zbiorników żelbetonowych w Polsce, z przeznaczeniem na: szambo , szamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę , studzienki, zbiorniki p-poż , zbiorniki retencyjne itp.


Do tych miast i okolic dowozimy nasze zbiorniki (szamba betonowe): Mogielnica, Włoszczowa, Chojna, Przeworsk, Żmigród, Kamień Pomorski, Boguchwała, Górzno, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w z


MONTAŻ SZAMB GRATIS MONTAŻ SZAMB GRATIS Organizujemy transporty łączone które sprawiają że sprzedawane przez nas zbiorniki są dostarczane do klienta i okolicach w krótkim czasie w bardzo atrakcyjnej cenie.
.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub emilem

  Prosimy dzwonić:

  poniedziałęk - piątek
  w godz. 7.00 - 20.00

  sobota
  w godz. 9.00 - 17.00  tel: 795 193 176


  e-mail:
  info.szamba@gmail.com • Szamba betonowe

  Zbiorniki betonowe - bezodpływowych zwanymi potocznie szambami.
 • Sprzedaż szamb betonowych na terenie całego kraju!

  Produkowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i instalujemy na terenie miasta to zbiorniki, które powstały podczas nowoczesnego procesu technologiczne
 • Montaż szamba u klienta

  Oferujemy transport oraz montaż szamba . Na miejscu u klienta szambo zostaje wypoziomowane i uszczelnione.